Usługi

Produkcja z materiału Corian®

Blaty, lady, zlewy i inne elemety z materiału Corian®Solid Surface:

Corian® to wszechstronny materiał składający się głównie z naturalnych minerałów z dodatkiem żywicy akrylowej. Jego właściwości pozwalają na dowolne kształtowanie i formowanie oraz, co najważniejsze, niewidoczne łączenie poszczególnych kolorów z szerokiej palety barw.

SAS jako oficjalny dystrybutor Corian® firmy DuPont  Polsce oferuje także usługi związane z obróbką  tego materiału. Zajmujemy się produkcją blatów na wymiar, zlewów, umywalek i innych form z tego tworzywa.
 

Zalety i właściwości Corian®:

  • trwały i wytrzymały na zarysowania, odnawialny - długo zachowuje swój wygląd, nawet niewielkim wysiłekiem można utrzymać powierzchnię Corian® w idealnym stanie.
  • bezszwowy - niewidoczne połączenia materiału, dzięki którym powierzchnie wyglądają tak, jakby powstały z jednego elementu
  • odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia - Corian® ma nieporowatą powierzchnię, która zapobiega wnikaniu brudu i plam.
  • łatwy w czyszczeniu - wszelkie ślady i plamy pozostające na powierzchni można łatwo usunąć za pomocą domowego środka czyszczącego.
  • bardzo elegancki wygląd
  • przyjemny, ciepły w dotyku
  • spełnia wysokie standardy higieny - można go bez ograniczeń stosować do produkcji elementów, m.in  w łazience, kuchni, biurze, w otwartych przestrzeniach, gastronomii, hotelach, laboratoriach, w pomieszczeniach medycznych czy szpitalach.
     

PRZYKŁADOWE REALIZACJE Z MATERIAŁU CORIAN®:

Służymy Państwu doradztwem technicznym, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoba do kontaktu:
Paulina Piechocka, kom. +48 519 615 603, paulina.piechocka@sassc.com.pl

Szkolenia techniczne Corian®

W siedzibie SAS w Stęszewie/ k. Poznania działa Centrum Szkoleniowe SAS-DuPont, w którym cyklicznie odbywają się profesjonalne szkolenia techniczne Corian®.
Podczas szkolenia, uczestnicy zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną ale także umiejętności praktyczne z zakresu obróbki tego materiału.
Udział w szkoleniu potwierdzany jest odpowiednim certyfikatem. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o zapisy pod tym linkiem: http://rezerwacjaterminu.sassc.com.pl/

 

 

 

Facebook