O firmie O firmie

O firmie

Firma SAS Sp. z o.o. od 1994 r. jest ogólnopolskim dystrybutorem produktów i akcesoriów do mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Pod tymi pojęciami znajdują się m. in: płyty laminowane, płyty mdf, płyty akrylowe, fronty meblowe, blaty laminowane, blaty drewniane, blaty z tworzyw mineralnych, laminaty HPL, laminaty kompaktowe, płyty mineralno-akrylowe, sklejki, okucia do mebli, systemy szuflad, obrzeża i listwy meblowe, cokoły, kleje przemysłowe, profile aluminiowe oraz inne akcesoria do produkcji mebli.

Najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, najwyższa jakość – to cechy producentów, z którymi współpracuje SAS, m.in: Egger, Blum, Rehau, DuPont™ Corian®, Formica, Kronospan, Kaindl, Zobal, Finsa, Garnica Plywood, Nomet i wielu innych. Lista dostawców jest bardzo długa.

SAS to nie tylko handel, ale również usługi stolarskie, tj: cięcie płyt, blatów, laminatów i okleinowanie nowoczesną technologią laserową, klejami na bazie EVA oraz poliuretanowymi, oraz klejenie laminatów na powierzchniach płaskich i krawędziach.

Ponadto SAS oferuje:

  • produkcję elementów meblowych z tworzywa mineralno - akrylowego Corian Solid Surface
  • produkcję frontów meblowych z płyt arylowych, laminowanych i MDF
  • usługi cięcia i frezowania na centrum obróbczym (CNC)

Spółka jest członkiem Klastra Akademia Architekta. Klaster gromadzi firmy, których celem jest współpraca z architektami, żeby projektowane przez nich obiekty i wnętrza miały jak najlepszą jakość i niosły rozwiązania optymalnie służące dobru użytkowników. Członkowie Klastra (oprócz SAS to m.in: Rehau, Egger, Balma, Noti, Polflor, Schattdecor, Ridex) przywiązują dużą wagę do wzajemnych relacji – wymiana doświadczeń między firmami, wspólnie realizowane przedsięwzięcia przyczyniają się do rozwoju indywidualnego firm i umacniania marek.

W 10-ciu oddziałach SAS zatrudnionych jest ponad 250 osób. To wykwalifikowany zespół, który od wielu lat swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem przyczynia się do osiągania coraz lepszych wyników, nasi pracownicy są specjalistami w swojej branży i jednymi z najlepszych przedstawicieli w tej gałęzi gospodarki.

Facebook