Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Nowości
Przejdź do strony: Co oferujemy
Przejdź do strony: Promocje
Przejdź do strony: Produkcja SAS
Przejdź do strony: Znajdź produkty wg marki
Dystrybutor wysokiej jakości
produktów i akcesoriów dla
branży meblarskiej

CZYTAJ WIĘCEJ


SAS Sp. z o.o. to polska firma, założona w 1994r, specjalizująca się w dystrybucji innowacyjnych i solidnych rozwiązań w branży meblowej. Oferujemy różnorodne produkty i akcesoria , które idealnie nadają się do produkcji mebli.

Szeroka gama produktów – z nami wykończysz każde pomieszczenie

W ofercie znajdują się m.in: płyty laminowane, płyty MDF, płyty akrylowe, fronty meblowe, blaty robocze, laminaty HPL, sklejki, okucia do mebli, systemy szuflad i podnośników do frontów, obrzeża i listwy meblowe, cokoły, kleje przemysłowe, profile aluminiowe oraz inne akcesoria do produkcji mebli.

Najlepsze produkty, innowacyjne rozwiązania, najwyższa jakość...

– to cechy producentów, z którymi współpracujemy, m.in: Egger, Blum, Rehau, DuPont™ Corian®, Formica, Italiana Ferramenta, Cleaf, Kaindl, Zobal, Finsa, Garnica Plywood, Nomet, Kronospan i wielu innych. Lista dostawców jest bardzo długa, dzięki czemu możemy zaoferować elementy wyposażenia wnętrz w różnorodnym stylu.

Usługi stolarskie i produkcja

Bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam zaoferować szereg usług dla stolarzy i producentów meblowych, m.in: cięcie i frezowanie na centrum obróbczym (CNC), cięcie płyt, blatów oraz laminatów,  okleinowanie krawędzi technologią laserową, klejenie laminatów. Produkujemy także fronty meblowe, blaty robocze oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

Sieć dystrybucji

Siedziba SAS mieści się w Stęszewie koło Poznania. Nasze oddziały zlokalizowane są w: Gdańsku, Grudziądzu, Krakowie, Lesznie, Lublinie, Łodzi, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu.  Dysponujemy świetnie zorganizowaną siecią dystrybucji dzięki czemu wszystkie produkty błyskawicznie trafiają do Klientów.
W 10-ciu oddziałach SAS pracuje ponad 250 osób. Ludzie SAS to wykwalifikowany zespół, który swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem przyczynia się do osiągania coraz lepszych wyników.

Przejdź do strony: Newsletter
Facebook